Команда Brevant™ seeds відзвітувала повну готовність до сезону 2020

0

Обсяги продажів насіння Brevant™ seeds міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience за січень 2020 року місяця року перевищили планові показники на 38%.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Драйверами позитивної динаміки став підвищений інтерес українських сільгоспвиробників до високоякісного насіння Brevant™, яке реалізується через дистриб’юторську мережу, та готовність партнерів своєчасно відвантажувати необхідні обсяги продукції.

Портфель Brevant™ на новий сезон представлений 13 гібридами кукурудзи (ФАО від 230 до 380) для виробництва зерна, силосу, крохмалю, спирту або крупи. Усі гібриди мають максимальну толерантність до сажкових хвороб.

«Дистриб’юторська мережа, через яку пропонується насіння Brevant™ на сезон 2020, побудована з урахуванням орієнтації наших партнерів на професійний розвиток бренду та їхню ефективну довгострокову взаємодію з Corteva Agriscience, – зазначив керівник бізнесу засобів захисту рослин та насіння Brevant™ seeds компанії Corteva Agriscience Сергій Бут. – Наша мета – разом з партнерами забезпечувати сільгоспвиробників України найповнішим портфелем у галузі з урахуванням їхніх потреб щодо гібридного складу, фінансових умов та потреби у сервісах».

Для ефективнішого покриття регіонів та кращої комунікації з сільгоспвиробниками в сезоні 2020 будуть працювати нові регіональні команди. За кожним керівником регіону закріплено дві окремі групи, які відповідатимуть за напрямки насіння бренду Brevant™ seeds та засоби захисту рослин. Компанія збільшує кількість професійних менеджерів і впроваджує комплексний підхід до технології клієнта, який включає нові фінансові рішення: аграрні розписки, страхування посівів, кредитування, бартер та інші.

«Компанія «Агросем» однією з перших почала успішно продавати насіння генетики Dow Agrosciences і логічним кроком було продовження нашої співпраці з реалізації Brevant™ seeds, – прокоментував Олексій Кулик, генеральний директор компанії «Агросем». – Ці гібриди займають суттєву частку в нашій насіннєвій пропозиції, адже ми бачимо великий інтерес до Brevant™ з боку українських фермерів через хорошу продуктивність насіння, передбачуваність у реалізації врожайного потенціалу та своєчасність постачання».

Фермери з різних куточків України відзначають переваги використання гібридів Brevant™ Seeds. «Третій рік поспіль ми купуємо гібриди кукурудзи бренду Brevant™, які займають близько 90% площ у структурі посівів. Найключовішим є гібрид ДА Сонка, який попри різні погодні умови дає чудовий врожай до 157 ц/га. Товарні посіви кукурудзи гібридів Brevant™ Seeds показали вищі результати, ніж більшість інших гібридів у демопосівах, і тому сьогодні вони є для нас флагманом. Найвищу врожайність у 38 ц/га також демонструє ріпак ПТ248 від Brevant™ Seeds» – розповіли директор та головний агроном ТОВ «Щедра Нива» (Вінничина) Дмитро Бойко і Юрій Стаховяк.

Андрій Кедич, головний агроном господарства «П’ятигірське» (Рівненщина), поділився: «Якісні показники насіння Brevant™ Seeds завжди та повністю відповідають заявленим характеристикам – насіння високої якості й рівномірної фракції, має якісне протруювання та прийнятну ціну. Високоолеїнові гібриди Brevant™ продемонстрували найвищу економічну ефективність у наших посівах».

«Рішення про впровадження бренду Brevant™ seeds було прийнято з урахуванням прагнення українських товаровиробників до вільного доступу до стабільних та високоефективних гібридів кукурудзи, соняшнику та ріпаку, а також гарантованого задоволення наших партнерів-дистриб’юторів у потужній та висококласній генетиці протягом майбутніх років. Саме ці цінноті несе в собі бренд Brevant™ seeds та співпраця із сучасною компанією Corteva Agriscience та її професійною командою продажів», – пояснив комерційний директор Corteva Agriscience в Україні Андрій Андрюшко.

Він додав, що компанія має потужні сучасні селекційні можливості та плани на постійне вдосконалення насіння бренду Brevant™, а також розширення асортименту задля задоволення потреб сільсгоспвиробників України.

«Ми зростаємо, коли працюємо разом. Успіх дається наполегливим та послідовним», – зазначив пан Андрій.

З повним переліком партнерів, які реалізують насіння Brevant™ seeds, можна ознайомитися за посиланням.