Київстар запустив мобільний додаток m-Agri для малих сільських господарств

0

7 червня 2018 року під час спільної прес-конференції Київстар і Міністерства аграрної політики та продовольства України була представлена бета-версія продукту.

 

Найбільший мобільний оператор України за підтримки Мінагрополітики став розробником мобільного додатку для дрібних фермерських господарств. Бізнес-додаток, що отримав назву m-Agri, має забезпечити аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн консультацій, а також вивести фермерів на нові ринки для продажу своєї продукції та надати їм можливості для зростання власного бізнесу.

 

«Невеличким господарствам важко конкурувати із агрохолдингами, які мають на озброєнні цілий штат професіоналів, технології та доступ до інформаційних і торгових ресурсів, – розповів Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. Тож ми вирішили запропонувати малим фермерам альтернативу – мобільного помічника «все в одному», який вміщується в кишені та завжди під рукою».

 

Наразі m-Agri налічує сім основних розділів: Новини, Ринкові ціни, Погода, Фінанси, База знань, Smart-помічник, Повідомлення. Втім функціонал платформи розвивається і в подальшому буде доповнений затребуваними фінансовими сервісами, майданчиком для торгівлі тощо.

 

«Малі фермери не мають достатнього фінансового ресурсу, щоб швидко отримувати цінні галузеві знання, які, до прикладу, мають можливість замовити великі агрохолдинги. Тому співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку фермери без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку», – зазначив Віктор Шеремета, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

«Завдяки m-Agri українські фермери отримають не лише інструмент для більш ефективної роботи, але й нові знання та орієнтири,- прокоментував генеральний директор з розвитку бізнесу міжнародної групи VEON, до якої входить Київстар, Юджин Вісковик.  – Продукція, що виробляється в Україні,  має бути якісною та конкурентною, в тому числі і на європейських ринках. Українські товари мають відповідати європейським вимогам якості, відстеженню походження, найкращим практикам, європейським екологічним стандартам. Для дрібних сільських господарств це новий рівень для професіонального зростання та нові перспективи для розвитку бізнесу».

 

М-Agri розроблений для ОС Android. Оцінити його переваги зможуть абоненти всіх мобільних операторів України, проте для власних абонентів Київстар передбачив користування додатком без додаткової тарифікації – незалежно від умов тарифного плану.

 

1