Міжнародна агропромислова торговельна виставка : Ваш успіх – справа техніки!

0

Вже скоро 28 –30 жовтня ми запускаємо на орбіту наш «космічний корабель» під назвою «ІнтерАГРО2020». Місію традиційно буде здійснено у Міжнародному Виставковому Центрі.  

Виставка «ІнтерАГРО 2020» обіцяє бути особливою, адже вона проходить один раз на два роки, дозволяючи відвідувачам побачити та оцінити рівень розвитку сільськогосподарського машинобудування, як в Україні, так в і світі. 

Ключові заходи ІнтерАГРО 2020:

  • IT-Corner 2020 – спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. В рамках експозиції пройде панельна дискусія, де будуть представлені IT-рішення та інновації у діджиталізації агросектору.
  • AgroEnergyDAY 2020 – міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. Саме тут 29 жовтня відбудеться міжнародна конференція, присвячена ключовим питанням розвитку альтернативної енергетики та енергоефективності в агробізнесі.
  • InterAGRO Innovation Award міжнародний конкурс кращих інноваційних рішень в сільськогосподарській техніці та обладнанні.
  • Конференція: «Інноваційна іригація. Чи наступить ера відродження»? відбудеться 29 жовтня.

Також з 28 по 30 жовтня буде проходити міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства Тепличний Бізнес 2020. В рамках івенту відбудеться Міжнародна конференція «Маркетинг у Тепличному Бізнесі».

Загалом очікується насичена ділова програма, що включатиме конференції, семінари, круглі столи та презентації, спрямовані на підвищення професійного рівня як відвідувачів, так і учасників виставки.

Наша команда дотримується всіх санітарних норм, щоб учасники та відвідувачі почували себе комфортно і безпечно.

Девіз «ІнтерАГРО2020»: Ваш успіх – справа техніки!

Долучайтесь до головної агроподії осені «ІнтерАГРО2020» 28-30 жовтня, МВЦ! Welcome aboard!