Інноваційний дизайн і кращий огляд: шість нових фронтальних навантажувачів FL C для ELIOS, AXOS і ARION від CLAAS

0

Компанія CLAAS виготовляє нове покоління інноваційних фронтальних навантажувачів зі значно покращеними характеристиками комфорту та продуктивності, які замінять попередню серію FL C з інтегрованою механічною самовирівнювальною навіскою. Нові моделі будуть представлені на виставці Agritechnica-2023.

Шість нових моделей від FL 40 C до FL 140 мають вантажопідйомність від 940 до 2 490 кг (вимірюється на відстані 80 см перед точкою повороту ковша) і зусилля відриву від землі від 1 820 до 3 120 кг. Максимальна висота підйому в точці повороту ковша становить від 3,50 до 4,50 м.

Нові фронтальні навантажувачі перетворюють ELIOS, AXOS і ARION в ще більш продуктивні агрегати.

Перше, що Ви помічаєте, – це нова інноваційна трисекційна конструкція, яка ідеально доповнює дизайн тракторів CLAAS. Двокутна стріла зміщує точку повороту паралелограма вниз більш ніж на 20 см. Це дає оператору ще кращий огляд рами та навісного обладнання, тим більше, що передня поперечина була опущена на 10 см.

Нова конструкція відрізняється традиційною для фронтальних навантажувачів CLAAS міцністю і якістю виготовлення. Стріла також призначена для виконання найскладніших завдань. Всі гідравлічні шланги інтегровані в раму для захисту.

Збережено перевірені функції комфорту

З фронтальних навантажувачів FL і FL C була збережена знайома система зчеплення FITLOCK: механізм блокування повністю автоматичний і повністю механічний. Для розблокування достатньо відпустити невеликий важіль на стрілі. Завдяки мультизчіпній системі MACH всі гідравлічні та електричні лінії можуть бути миттєво під’єднані до трактора – без необхідності використання додаткових штекерних з’єднань. Ця система робить приєднання фронтального навантажувача швидким і безпечним.

За допомогою опційної гідравлічної системи FASTLOCK навісне обладнання можна заблокувати одним натисканням кнопки, не виходячи з кабіни, на додаток до автоматичного механічного блокування. Третя і четверта функції можуть бути підключені за допомогою мультиз’єднувача MACH 2, який оснащений герметичними муфтами з плоским ущільненням. Функція скидання тиску для третьої функції доступна за запитом, а функція автоматичного повернення ковша автоматично повертає його в горизонтальне положення завантаження, підвищуючи комфорт оператора і продуктивність.

Опційні світлодіодні робочі ліхтарі чудово освітлюють зону завантаження в темний час доби. Новий дизайн і функції перетворюють ELIOS, AXOS і ARION в ще більш продуктивні навантажувачі.

Переваги нових фронтальних навантажувачів CLAAS FL C з першого погляду:

  • Новий інноваційний дизайн з трьома секціями
  • Покращений огляд навісного обладнання та зони перед трактором
  • Вибір з шести моделей вантажопідйомністю від 940 до 2490 кг для ELIOS, AXOS і ARION
  • Надзвичайно міцна, довговічна стріла для найскладніших завдань
  • Вбудована механічна самовирівнювальна тяга
  • Кріплення FITLOCK: автоматичне, механічне, безпечне та швидке
  • Мультироз’єми FASTLOCK для гідравліки та електрики
  • Муфти MACH 2 з плоским ущільненням для 3-ї та 4-ї функції
  • Важіль скидання тиску для 3-ї функції
  • Автоматичне повернення ковша (опція)