Інформаційна онлайн-платформа для експортерів

0

В Україні запустили онлайн-платформу для інформування підприємців щодо оновлень, пов’язаних з профілактичними заходами щодо протидії розповсюдженню Covid-19.

Про це повідомляють в Офісі з просування експорту, пище agroportal.ua.

На платформі міститься план дій для експортера в умовах карантину, оцінка бізнес-ризиків від Covid-19, посилання на сервіси для підприємців, інформація про запобігання поширенню вірусу, інструменти державної підтримки бізнесу та освітні програми для бізнесу.

Також на платформі системно висвітлюватимуться новини щодо протидії Covid-19 у всьому світі. Кожен підприємець зможе знайти для себе важливу інформацію: кейси, ідеї, корисні сервіси й програми підтримки від держави, а також зможе отримати фахові консультації щодо експортних послуг.

Крім цього, на платформі розміщена інформація від центральних органів виконавчої влади та публічна інформацію від організацій, які сприяють розвитку бізнесу та торгівлі в Україні.

«З урахуванням розповсюдження коронавірусу та зважаючи на чутливість всіх обставин, всі заплановані експортерами процеси та дії потребують певних змін, а бізнес-середовище має бути готовим до викликів і вносити відповідні коригування до власних стратегій та бізнес-планів. Для цього ми підготували поради експортерам, аби мінімізувати негативні наслідки, пов’язані з розповсюдженням вірусу», —зазначили в Офісі з просування експорту.

Перейти на платформу можна за посиланням: https://epo.org.ua/covid19/