ІХ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» = (знання + досвід) х 9

0

 

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — щорічна наймасштабніша подія галузі. У 2017-му захід відбудеться вдев’яте. Традиційні організатори — Асоціація «Свинарі України», агроконсалтингова компанія «Дикун» та ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

Цьогоріч конгрес відбудеться 6 червня у ВЦ «АККО Інтернешнл», Київ.

Конгрес «Прибуткове свинарство» давно відомий не лише в Україні, але й за її межами. Щорічно до нього долучається понад 1000 учасників з різних куточків країни та світу (представники з більш ніж 20 країн). Серед них — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави,  експерти  міжнародних організацій.

Конгрес «Прибуткове свинарство» — майданчик, де представники аграрної спільноти можуть відверто обговорити ключові питання галузі, долучитися до передового світового досвіду у свинарстві, яким ділитимуться  провідні міжнародні та українські експерти. Так,   цьогоріч серед ТОП-тем події: стратегія боротьби з африканської чумою свиней, бенчмаркінг у свинарстві, механізми державної підтримки, податкова система, земельні питання.

До зустрічі на Конгресі «Прибуткове свинарство»!