Horsch і в 2016 році з високим товарообігом

0

2016 рік HORSCH, усупереч негативній тенденції розвитку галузевого ринку, закінчив із високим товарообігом, досягши позначки 300 млн євро. Втім, прогнози на поточний рік, навіть попри добрий тогорічний результат, поки залишаються стримано обережними.

Це пояснюється нестабільною ситуацією на більшості ринків. Причини цього різні: як несприятливі погодні умови синулого року, так і негативні політико-економічні чинники. HORSCH використовує цей перепочинок, концентруючи свої зусилля на вдосконаленні дилерської мережі та підвищенні кваліфікації власного персоналу. Основні інвестиції компанії направлені на розробку спеціальних машин, що максимально враховують ґрунтово-кліматичні й господарсько-економічні особливості окремих регіонів.

Частка експорту в обороті компанії зросла з 72 до 78%. Це пояснюється, головним чином, деяким поліпшенням ситуації на північноамериканському ринку.

Також активно триває освоєння інших нових ринків. Поряд із Німеччиною найважливішими ринками для HORSCH є Україна, Франція, Болгарія і Румунія. Особливо слід зазначити успіх компанії в Україні, де вдалося досягти рекордного результату. Стабільною ситуація щодо збуту залишається в Росії, Великобританії, країнах Скандинавії та Балтії, Польщі, Угорщині, Чехії і Словаччині. HORSCH активно освоює нові ринки насамперед у Китаї й Бразилії, де були засновані дочірні компанії.

Частка універсальної посівної техніки в загальному обігу компанії становить 33%, ґрунтообробних машин – 31%, машин для захисту рослин – 13%, сівалок точного висіву – 9% і запасних частин – 13%.

Безумовно, такий успіх був би неможливий без відданого і захопленого своєю справою колективу співробітників. Слоган компанії «З любов’ю до землі» об’єднує сьогодні понад 1300 осіб у всьому світі. Інвестиції HORSCH у виробництво в Германії та інших країнах зміцнюють конкурентоздатність компанії та закладають фундамент для її подальшого зростання. Традиційні «козирі» HORSCH – індивідуальне оснащення машин, максимальне врахування побажань замовників, якісний сервіс і професійне консультування – мають дедалі більший попит у аграріїв.

Обов’язково відвідайте виставкову експозицію HORSCH на наступній Agritechnica цієї осені, де Ви зможете ознайомитися з новими інноваційними розробками компанії.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here