Головний редактор журналу Agroexpert – у п’ятірці кращих аграрних журналістів України

0

Ірина Корчагіна, головна редакторка журналу Agroexpert увійшла до першої п’ятірки всеукраїнської журналістської премії  Presszvanie у номінації «Агропромисловий комплекс».

Премію Presszvanie призначають з 2005 року. Відзнаку вручають журналістам та редакторам ділових, суспільно-політичних та LifeStyle видань за їх лідерство та професіоналізм.

У рамках конкурсу професійне жюрі оцінювало надані учасниками конкурсу тексти за 2018 рік 4 номінаціях за 21 категоріями. Нагородження провели 8 червня.

Ірина Корчагіна має 9 років журналістського стажу, обіймає посаду головного редактора Agroexpert з грудня 2016 року. До того вона була редактором рубрики «Рослинництво» цього ж видання.

Має дві вищі аграрні економічні освіти: Сумський національний аграрний університет (Україна) та Університет прикладних наук Weihenstephan-Triesdorf (Німеччина).

Своєму улюбленим стилем у журналістиці пані Ірина вважає репортаж. «Вельми близькими мені є репортажі із сільськогосподарських підприємств, завдяки яким я можу розкрити читачам багатогранність, щирість та господарський хист українських аграріїв», – запевняє головна редакторка. При підготовці матеріалів вона послуговується принципами достовірності джерел, критичного мислення та гуманізму.

Для участі у конкурсі Presszvanie Ірина Корчагіна представила два матеріали: репортаж із сільськогосподарського підприємства та інтерв’ю про розвиток практичної аграрної освіти у аграрних коледжах.

Практичний посібник аграрія, щомісячне видання журнал Agroexpert видається з 2008 року та є дочірньoю компанією австрійського видавництва Stocker Verlag з понад 100-річною історією.

У журналі представлені новітні практичні технології аграрного виробництва (рослинництво, техніка, тваринництво). Крім журналу Agroexpert (щомісячний наклад 10 тис примірників) видавництво ТОВ «Аграр Медієн Україна» готує, перекладає та друкує спеціалізовані практичні посібники українських (в тому числі, у співавторстві з редакторами Agroexpert) та іноземних авторів. Серед них власне агрономічне видання, річний спецвипуск «Насіння. Золотий фонд урожаю».

ТОВ «Аграр Медієн Україна» та журнал Agroexpert є засновниками та організаторами всеукраїнського конкурсу «Кращий молодий агроном» (з 2012 року).

 

Також свої роботи для оцінки у відзнаці подавала редактор рубрики «Рослинництво» цього ж видання – Олена Нінуа.

Редакція журналу Agroexpert