Формуючи особистий бренд, студенти отримали нагороди

0

14 січня 2019 р. проходило нагородження фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2018».

Церемонія нагородження відбулася в головному офісі компанії AgroGeneration. PR-директор AgroGeneration Ірина Наконечна розповіла, що агрохолдинг має досвід у спілкуванні з аграрними навчальними закладами в Україні.

«Декілька років тому президент холдингу AgroGeneration Джон Шморгун відвідував вищі навчальні аграрні заклади Харківської та Сумської областей, щоб налагодити зв’язок і дізнатися, які потреби мають студенти і університети, та чим ми можемо допомогти. Цікаво, що головний запит був на отримання прикладної інформації стосовно аналітичного та економічного напрямків. Тож компанія AgroGeneration з радістю підтримує та буде підтримувати подібні конкурси», — говорить Ірина Наконечна.

Практика в КВС-УКРАЇНА

Постійний партнер конкурсу компанія «КВС-УКРАЇНА» надала можливість Данилу Чемерису з Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу, Миколі Груненку з Відокремленого підрозділу «Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету» та Ігорю Данчуку з Борщівського агротехнічного коледжу пройти практику на комплексі з кондиціювання насіння кукурудзи в м. Кам’янець-Подільський.

«Ми завжди підтримуємо подібні проекти, адже розуміємо, що учасники таких конкурсів у майбутньому стануть нашими колегами, клієнтами чи партнерами. Таким чином, ми робимо свій внесок в якість аграрного ринку, адже в сільському господарстві немає дилетантів, — розповідає керівник відділу маркетингу компанії «КВС-УКРАЇНА» Вікторія Таран. — Серед учасників конкурсу «Краща аграрна практика 2018» ми обрали студентів, яких запрошуємо на практику на сучасний насіннєвий завод «КВС-УКРАЇНА». Це буде яскравим внеском у навчання, а також може вплинути на подальший вибір спеціальності. Участь для всіх учасників цього конкурсу — це вже значна перемога та крок до своєї мети».

Вікторія Таран зазначила, що компанія «КВС-УКРАЇНА» завжди готова підтримувати студентів і сприяти їхньому розвитку та зростанню.

Політати з DroneUA 

Цього року компанія DroneUA вперше підтримала конкурс та надала для трьох фіналістів сертифікати на навчання за спеціальністю «оператор БПЛА» з можливістю подальшого працевлаштування. Цими щасливчиками стали: Ігор Данчук з Борщівського агротехнічного коледжу, Євгеній Брага з Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва та Андрій Безверхий з Житомирського агротехнічного коледжу. 

«Наша компанія, зі свого боку, працює над розвитком аграрної галузі й хочеться бачити тут людей, які можуть працювати з інноваційними технологіями. Тому ми хочемо навчати студентів, знайомити їх з останніми новинками зі світу технологій. Маємо в компанії таке переконання, що професіоналів потрібно вирощувати із університету, і ми беремося за це — навчаємо і ділимося своїм досвідом. Хочемо, щоб у наших студентів усе вийшло!» — говорить представник компанії DroneUA Інна Гоголь.

Гроші на розвиток

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) надала по подарунковому сертифікату на 5 тис. грн для розвитку Івану Димчину з Вінницького національного аграрного університету та Сергію Плису з Новочорторийського державного аграрного технікуму.

Заступник генерального директора з питань співпраці з аграрними ВНЗ та науковими установами УКАБ Олена Ковтун розповіла, що спостерігає за конкурсом «Краща аграрна практика» вже четвертий рік поспіль і спершу мала певний скептицизм щодо того, як студенти будуть знімати відео, оформлювати роботи.

«Мене здивувало, наскільки сучасні студенти креативні, і що цього року на конкурс надійшло 125 робіт. Завдяки своїй ініціативності, небайдужості студенти-переможці отримали можливість проходження практики в міжнародних аграрних компаніях чи навчання з можливістю працевлаштування, що може слугувати гарним стартом для подальшого кар’єрного росту. І завжди потрібно використовувати всі можливості», — говорить Олена Ковтун.

iPad за перемогу 

А перемогу в конкурсі здобув студент Житомирського агротехнічного коледжу Андрій Безверхий. 

Андрій зізнався, що спочатку вагався, чи брати участь у конкурсі, адже не вірив, що зможе перемогти.

«Я навіть і не думав, що зможу стати переможцем, але потім все-таки вирішив перевірити свої сили, змонтувати відео і подати заявку на участь у конкурсі, — говорить Андрій Безверхий. — На мою думку, здобути перемогу мені вдалося завдяки людям, які в мене вірили та підтримували. Хочу подякувати організаторам та партнерам конкурсу, а також тим, хто віддав за мене свій голос».

У подарунок переможець отримав планшет Apple від головного партнера — компанії AgriLab.

Керівник відділу маркетингу AgriLab Оксана Карпенчук розповіла, що компанія з радістю підтримує молоді таланти і втілює певні проекти у сфері агроосвіти.

«Ми покладаємо великі сподівання на молодих спеціалістів, які планшетом користуються з дитинства, які легко сприймають інновації, розуміють ефективність сучасних підходів, технологій точного землеробства. Першим кроком нашої компанії в залученні та підтримці студентства був навчальний проект AgriStart, створений у 2017 році спільно з НУБіП. Це була програма з точного землеробства з практичними заняттями. Минулого року на базі створеного курсу почала діяти магістратура, і 15 студентів сьогодні вже навчаються за напрямком точного землеробства», — коментує Оксана Карпенчук.

Керівник відділу маркетингу AgriLab сподівається, що студентів, які взяли участь у конкурсі «Краща аграрна практика 2018», це надихне продовжувати навчання, досягати більшого, дізнаватись про сучасні технології і згодом впроваджувати їх на полях агрокомпаній України.

Нагороди за креативність

Усі фіналісти конкурсу отримали від ДУ «НМЦ «Агроосвіта» подяку за участь та представлення креативних ідей у конкурсі.

«Наш Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» є тим містком між аграрним бізнесом і освітніми закладами. Для того щоб відповідати очікуванням сучасного бізнесу, ми змінюємо підхід до навчання, викладачі розуміють, що в студентів немає браку інформації, тому навчання відбувається в форматі дискусій, а не просто лекцій. І мені подобається бачити мотивованих і цілеспрямованих студентів, які розуміють, що вони хочуть від життя і ким вони себе бачать у майбутньому», — зазначає директор НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко.

Крім цього, Agroexpert подарував фіналістам конкурсу річну підписку на журнал, а переможцю — набір спеціалізованої аграрної літератури.

«Я дуже вражена тим, що для студентів практика має велике значення, і вони справді працюють на підприємствах, здобувають нові навички і досвід. І думаю, студенти, які взяли участь у конкурсі, на правильному шляху. Ці молоді люди, переконана, мають добру вдачу і удачу, вони талановиті й креативні, адже за їхні роботи голосували тисячі людей. Це свідчить, що вони вже успішні і мають гарний початок своєї кар’єри», — розповідає директор журналу Agroexpert Ольга Сидоренко.

Редакція AgroPortal.ua вітає переможця та фіналістів конкурсу, дякує партнерам за підтримку та з новими силами готується до проведення ювілейного V Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2019»!

Формуючи особистий бренд, студенти отримали нагороди

Людмила Лебідь, Іванна Панасюк, AgroPortal.ua