ФАО роздаватиме корми для риб українським аквафермерам

0

Розподіл кормів для виробників лососевих видів риб відбудеться 29 березня 2024 року у Львівській області

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у координації з Генеральною комісією з питань рибальства в Середземному морі, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державним агентством України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм та за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочне роздачу кормів для риб для підтримки українських виробників лососевих риб.

Роздача 50 тонн кормів для риб відбудеться 29 березня 2024 року у Львівській області. Завдяки цій програмі виробники лососевих риб отримають важливу допомогу в доступі до кормів для різних вікових груп видів риб і різних фаз виробництва, за умови, що вони не мають податкової заборгованості та подають звіти про обсяг виробництва аквакультури у встановлені терміни відповідно до затвердженої в установленому порядку форми № 1 А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2022 рік».

Загалом до ФАО надійшла 31 заявка від аквафермерів із 14 областей, серед яких найбільше заявок із Закарпатської та Дніпропетровської областей. З них 13 заявок відповідали критеріям і були відібрані для надання допомоги у вигляді кормів для риб.

Запрошуємо ЗМІ відвідати пресконференцію, присвячену початку розподілу, а також завітати до одного з фермерів, що отримав підтримку.