Експортувати в Китай потрібно вже зараз

0

Китай займає перше місце у світі за зростанням споживання харчової продукції – щорічно цей показник збільшується на 23%. Зараз діє «вікно можливостей» для експортерів до КНР.

Такі дані під час семінару «Kick-off event: що потрібно знати про вихід на ринок Китаю» навів виконавчий директор Китайської торгової асоціації Руслан Осипенко, пише agroportal.ua.

«Китай — це країна, яка стратегічно планує дії на 50-100 років наперед. Одним із напрямків планування є забезпечення харчової безпеки, тобто в майбутньому країна перейде на самозабезпечення продуктами харчування. Якщо ви плануєте експортувати до цієї країни, то робити це потрібно вже зараз», — пояснив Руслан Осипенко.

Відповідно до його слів, за рівнем доходу в Китаї сформувався середній клас, який змінює свої харчові уподобання. Це в свою чергу створює позитивні умови для підприємств харчової та переробної промисловостей, аби нарощувати поставки до цієї країни.

«У зв’язку з глобалізацією китайці відкриті до світових трендів у харчуванні, зменшуючи кількість національних продуктів», — зазначив експерт.