Двосторонній співпраці України з австрійськими агрокомпаніями – бути

0

Представники українського уряду домовились про розвиток двосторонньої співпраці з австрійськими аграрними компаніями.

Про це повідомляє UkraineFood.org з посиланням на прес-службу МЕРТ.

Члени уряду на чолі з заступницею міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інною Мєтєлєвою зустрілись з менеджментом австрійських аграрних компаній, що мають бізнес-інтереси в Україні, та торговим Радником Посольства Австрії Ґабріелє Ґазельсбергер.

“На зустрічі обговорювались питання сільськогосподарської техніки, матеріально-технічних ресурсів, насіння, технології в тваринництві, ветеринарні сертифікати, розвиток органічного ринку, регулювання обігу ГМО.

Також під час зустрічі заступниця міністра наголосила, що наразі формується низка експертних груп за відповідними напрямами, куди залучаються громадські організації, представники проектів міжнародної технічної допомоги для консультацій та експертного напрацювання та запросила австрійські компанії до активної співпраці.

Зі свого боку представники австрійського бізнесу запевнили в підтримці та висловили готовність долучатися до робочих експертних груп за напрямами та надавати технічну підтримку і супровід фермерам та агровиробникам”, – повідомляють у Міністерстві.