Corteva Agriscience почала працювати з фінансовими аграрними розписками

0

З метою забезпечення фінансування українських сільгоспвиробників в умовах волатильного ринку міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience розпочала використовувати фінансові агарні розписки.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Фінансова агарна розписка доступна для закупівлі насіння та засобів захисту рослин Corteva Agriscience на території України і є альтернативою звичайному кредитуванню. Завдяки цьому інструменту сільгоспвиробники отримують можливості збільшення кредитного ліміту на закупівлю продукції Corteva Agriscience та відтермінування платежу за необхідності, а також захищають себе від впливу коливань ціни на продукцію.

Оформлення фінансової аграрної розписки займає до 3 днів та коштує в середньому 0,3% від суми фінансового зобов’язання по розписці, що сплачується за послугу нотаріального посвідчення. Відділ фінансових рішень та стратегічних проектів Corteva Agriscience надає повний супровід та підтримку для клієнтів, які хочуть використати цей інструмент для роботи з компанією.

Обов’язковою передумовою для оформлення фінансової аграрної розписки є наявність у фермера у власності або оренді достатньої кількості офіційно зареєстрованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Площа посіву під аграрну розписку визначається за спеціальною формулою, що враховує очікувану врожайність клієнта за 2 роки, ціну на сільськогосподарську продукцію та суму зобов’язання.

Зобов’язання виробника по аграрній розписці гарантується заставою – майбутнім урожаєм таких культур як кукурудза, соняшник або пшениця. Розмір грошової суми зобов’язання визначається за погодженою аграрієм та Corteva Agriscience формулою з урахуванням цін на сільськогосподарську продукцію у визначеній кількості та якості. Мінімальною сумою для використання фінансової аграрної розписки є 1,5 млн. грн.

«Використовуючи фінансові аграрні розписки для співпраці, Corteva Agriscience прагне зробити наш інноваційний посівний матеріал та новітні засоби захисту рослин максимально доступними для українських виробників в умовах невизначеної економічної ситуації. Клієнти – ключовий фокус нашої діяльності і ми стараємося надавати їм високоякісний та комфортний сервіс», – зазначає керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проектів Corteva Agriscience Павло Матюша.

Для того, щоб дізнатися про умови фінансових аграрних розписок, сільгоспвиробники мають звернутися до своїх контактних осіб Corteva Agriscience. З переліком торгових агентів з продажу насіння ТМ Pioneer можна ознайомитися на сайті. Список офіційних дистриб’юторів насіння Brevant™ seeds доступний за посиланням та засобів захисту рослин – за посиланням.