CLAAS святкує 25 років серійного виробництва тракторів XERION

0

Для CLAAS 1997 рік став важливою віхою у тракторобудуванні. Розробка тривала більше ніж 20 років, і перший готовий до виробництва XERION з шестициліндровим двигуном Caterpillar потужністю 250 к.с. та безступінчатою коробкою передач HM08 було створено новий сегмент продукції.

Завдяки унікальній будові, величезному корисному навантаженню, кабіні, що обертається, та двом керованим осям із ведучими колесами однакового розміру, а також постійному повному приводу, XERION відтоді був унікальним у багатьох сферах.

Весь цей час трактори динамічно вдосконалювалися. Зокрема, у 2004 році XERION 3300 перейшли на безступінчасту трансмісію ZF. У 2007 році, завдяки більшій потужності двигуна та кульовому кріпленню позаду кабіни стала можливою робота з великогабаритними причепами. Велика серія XERION 4000, XERION 4500 та XERION 5000 з’явилася 2009 року. А у 2013 році відбувся перехід на двигуни Daimler Benz/MTU.

Останнім часом з конвеєра сходить до 400 одиниць XERION. Протягом останніх трьох років обсяг продажів подвоївся – для того, щоб працювати в найрізноманітніших сферах застосування. На сьогодні жоден інший трактор не поєднує в собі універсальність, ефективність, захист ґрунту та продуктивність так ідеально, як CLAAS XERION.