Caspian Agro – 10-річний успіх провідної агропромислової виставки регіону

0

Із 19 по 21 травня в Баку відбудеться великий регіональний форум виробників сільськогосподарської продукції та продовольства – Азербайджанська Міжнародна Виставка «Сільське господарство». Цього року вона відзначатиме 10-річний ювілей.

Сектор сільського господарства в Азербайджані перебуває під пильною увагою Президента Республіки Ільхама Алієва. У своїй промові на конференції, присвяченій підсумкам другого року реалізації Державної програми соціально-економічного розвитку регіонів у 2014–2018 рр., він зазначив: «Сільське господарство для нас є галуззю, яка забезпечить не нафтовий експорт, а продовольчу безпеку і людей – роботою».

Активну підтримку Caspian Agro протягом багатьох років надають Міністерство сільського господарства Республіки, а також Національна конфедерація організацій підприємців (роботодавців) і Фонд заохочення експорту та інвестицій. Організатором виставки виступає компанія «CEO» (Caspian Event Organisers).

У Caspian Agro 2016 візьмуть участь виробники, дистриб’ютори сільськогосподарської техніки та обладнання з Німеччини, Грузії, Індонезії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Росії, Туреччини та інших країн світу. Традиційно на виставці буде організовано інфотур для підприємців і фермерів, які приїдуть із різних регіонів Азербайджану. Загалом, виставка охопить найактуальніші сфери сільськогосподарської галузі та надасть можливість ознайомитися з цілою низкою новинок. Це обладнання для птахофабрик і теплиць, іригаційні системи, обладнання для тваринницької галузі, субстрати, корми для тварин і риб, насіння, мінеральні добрива тощо. У цих секторах нарівні з зарубіжними виробниками виступатимуть компанії з Азербайджану. Експозиція сільгосптехніки розташується як всередині «Баку Експо Центру», так і на відкритому майданчику. Спонсор реєстрації виставки Caspian Agro 2016 – компанія Grand Motors (Азербайджан).

Цьогоріч Caspian Agro 2016 продемонструє два абсолютно нових сектори: «Електронне сільське господарство» та «Хіміко-лабораторне обладнання». В рамках першого сектора Мінсільгосп на своєму стенді представить електронну систему, що дає змогу здійснювати повноцінний моніторинг і аналіз ефективності ведення сільського господарства в країні. Другий сектор міститиме мікроскопи, апарати, лабораторні прилади й обладнання, для підвищення врожайності і регулярного дослідження сільськогосподарських культур: від ваги до визначення ступеня зараженості рослин шкідливими речовинами, відсотки вмісту вологи та багато іншого.

Традиційно виставку супроводжуватиме насичена ділова програма. Так, в рамках виставки планується проведення 1-ї Азербайджанської міжнародної конференції на тему: «Інноваційні технології в птахівництві» за підтримки Мінсільгоспу та Азербайджанського державного сільськогосподарського університету.

Відгуки про виставку Caspian Agro 2015:

85% компаній мали успіх у налагодженні нових ділових контактів

77% учасників очікували підписання договорів за результатами виставки

98% професійних відвідувачів обов’язково відвідають Caspian Agro наступного року

Вугар Бахишов, менеджер з продажу компанії Kurdakhani ShtilLTD (Азербайджан):

«Ця виставка дає нам та іншим учасникам ринку нагоду зібратися під одним дахом, що дуже зручно. Я вважаю, що кожна компанія, яка хоче зробити ім’я на ринку, неодмінно має брати участь у подібних виставках».

Неріус Камінскас, агроном компанії Nando (Литва):

«Мушу сказати, що масштаби нинішньої виставки перевершили всі мої очікування. Захід не лише грандіозний, але насичений і цікавий! Дуже багато оригінально оформлених стендів, а головне – велика кількість зацікавленої публіки».

Олексій Зеленюк, директор з виробництва товарів народного споживання «Мотор Січ» (Україна):

«Виставка дуже насичена й сприяє плідним зустрічам із колегами та клієнтами. Ми вже побачилися тут з нашими численними знайомими з Казахстану, Росії, Білорусі, Туреччини й інших країн. Це допомагає налагодженню ділових зв’язків між представниками аграрного сектору різних країн і зрештою йде на користь усієї галузі».

Роберто Гранді, спеціаліст департаменту з експорту компанії Tecnoclima (Італія):

«Хотів би відзначити, що Caspian Agro порадувала нас цікавою і насиченою програмою. В ході роботи виставки ми переконалися, що це справді саме той майданчик, де сходяться інтереси аграріїв та кінцевого споживача. Тож варто зазначити, що організатори роблять все від них залежне, щоб виставка була максимально ефективною і плідною для всіх».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here