Комбайни CASE IH AXIAL-FLOW 240

0

над межею ефективності

Нові моделі комбайнів CASE IH AXIAL-FLOW 240 дають змогу досягти ще вищого рівня продуктивності при збиранні врожаю. Машини отримали двигун підвищеної потужності та більш ефективний роторний механізм. Так само покращено характеристики зручності керування, комфорту та зчеплення з ґрунтом – комбайни 240-ї серії створені із урахуванням найсучасніших технологічних підходів.

– Оновлені комбайни серії Case IH Axial-Flow 9240 можна охарактеризувати просто: зручні комфортабельні машини, які мають достатній запас потужності та високу пропускну здатність. Разом з цим низка конструктивних елементів спрощена таким чином, аби збільшити ресурс вузлів і механізмів та максимально полегшити їх сервісне обслуговування, – розповідає продукт-менеджер Case IH Олександр Горбань. Фахівець компанії наголошує на тому, що нові машини 240-ї серії розраховані на роботу в господарствах будь-якого розміру та чудово підходять для використання в підрядних організаціях. Універсальність – одна із ключових переваг комбайнів Axial-Flow.

Продуктивні рішення

16-літровий високопродуктивний двигун флагманської моделі Case IH Axial-Flow 9240 за габаритами відповідає розміру 13-літрового двигуна, однак забезпечує пікову потужність на рівні 634 к.с. Потужність двигуна спеціально розрахована на використання комбайнів на великих площах та за несприятливих умов. Новий вентилятор системи охолодження із регульованою швидкістю обертів працює в ощадливому режимі на низькій швидкості в тих випадках, коли потреба в охолодженні відсутня. Це знижує рівень шумності двигуна та зберігає потужність, яка використовується для інших потреб машини. На особливу увагу заслуговує економічність машин – модель 7240 здатна пропрацювати на повному баку до 18 годин без перерви. Цей показник гармонійно поєднується із місткістю бункера, яка на моделях 240-ї серії сягає 14 400 л.

Модернізація конструкції ротора дала змогу суттєво підвищити пропускну здатність і продуктивність комбайнів серії 240. Тут є повний реверс, а привід ротора реалізовано без ремінної передачі через редуктор CVT. Це також полегшує обслуговування машини.

Унікальна система самовирівнювання на схилах компенсує нахил не лише верхніх решіт до 12%, а і всю систему очистки. Привід похилої камери зв’язується валом через редуктор – без жодних ременів чи ланцюгів, що суттєво подовжує ресурс механізму та спрощує догляд. До речі, мінімальна кількість ланцюгових та ремінних передач стала справжньою «родзинкою» комбайнів Case IH Axial-Flow 240 – конструкція містить усього 7 ременів та 3 ланцюги.

Case IH під час створення нових машин та агрегатів ключову увагу звертає на такі важливі агрономічні фактори, як зниження ступеня ущільнення ґрунту. Комбайни Axial-Flow постачаються із найсучаснішими шинами відомих світових виробників Michelin та Mitas, чиї технології дають змогу працювати зі зниженим тиском у шинах для витримування високих циклічних навантажень. Завдяки цьому комбайни залишають великий слід та чинять незначний тиск на землю навіть за умови застосування жаток із широким робочим захватом.

У комбайнах Case IH Axial-Flow 240 застосовуються нові підвісні «траки», які мають два варіанти ширини: 610 та 724 мм. За використання 610-міліметрового «траку» загальна ширина комбайна не перевищуватиме 3,5 м. Додаткове натяжне колесо забезпечує м’яку ходу підвіски на нерівному рельєфі та в коліях, збільшуючи площу контакту і знижуючи тиск на ґрунт.

Оновлені комбайни Case IH Axial-Flow 240 мають без перебільшення унікальні характеристики зручності керування та комфорту для оператора. Оператор може оперативно контролювати усі процеси, оскільки управління ключовими зовнішніми вузлами машини здійснюється за допомогою багатофункціонального важеля управління. Клавіші, які відповідають за роботу вузлів та механізмів комбайна, мають ергономічне розташування та логічно згруповані на стійці праворуч. Зокрема спрощено управління функціями жаток та вивантажувальних шнеків. Це робить працю оператора в полі по-справжньому комфортною, що позитивно впливає на продуктивність машини в жнива. Тим більше, що кабіна у версії Luxury оснащена холодильником, електрорегулюванням і підігрівом зовнішніх дзеркал та шкіряним обплетенням керма і підлокітників.