БЗПФ розпочав виробництво протруйника Авіценна®

0

Білоцерківський завод препаративних форм освоїв виробництво інноваційного фунгіцидного протруйника Авіценна®, який раніше виготовлявся на замовлення компанії ALFA Smart Agro за кордоном. Відтепер повний цикл виробництва буде здійснюватися в Україні

4

 

«БЗПФ виготовляє засоби захисту рослин за міжнародними стандартами якості. Наші технологічні можливості дозволяють виготовляти препарати з надзвичайно складною рецептурою, і Авіценна® – саме такий продукт. Протруйник поєднує у собі три основні діючі речовини плюс велику кількість додаткових компонентів, і на кожному етапі виробництва ми проводимо лабораторний контроль суміші на дотримання максимально точного співвідношення компонентів», – зазначає Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

2

 

Авіценна® СЕ (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л) – інноваційний протруйник широкого спектру дії. Контролює практично всі хвороби насіння, проростків і сходів зернових культур, а також перші «хвилі» аерогенних інфекцій. Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна® знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті.

Складність формули препарату зумовлює технологію виробництва – рецептура суворо визначає пропорції, у яких поєднуються компоненти, а також передбачає єдино можливу послідовність їх додавання. Загалом виробництво протруйника Авіценна® відбувається у п’ять етапів. 

Формула Авіценни® була розроблена командою науковців на чолі з директором з розробки формуляцій продуктів ALFA Smart AgroМортеном Педерсеном.

Нагадаємо, Білоцерківський завод препаративних форм компанії ALFA Smart Agro з виробництва засобів захисту рослин та мікродобрив був відкритий у 2016 році. На сьогоднішній день його виробничі потужності становлять 11,4 тисяч тонн на рік, що дозволяє забезпечити близько 15% потреб українського ринку. 

 

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. В портфелі компанії представлені понад 70 продуктів – інноваційних рішень, які відзначаються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво та контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбувається за світовими стандартами. 

 

 

Наталія Терентьєва

Менеджер зі зв’язків з громадськістю

ALFA Smart Agro

тел:   +380 96 9943042

www.alfasmartagro.com

 

3