БМВД ДЛЯ КОРЕКЦІЇ СПЕРМІОГЕНЕЗУ В КНУРІВ

0

Спеціалістами компанія “ТЕКРО“ розроблено та апробовано в господарствах України спеціальний продукт у вигляді БМВД для стимуляції сперміогенезу в кнурів.

Унікальність продукту обумовлює його склад – містить оптимально збалансоване поєднання вітамінів, а також магнію, цинку, кобальту, марганцю, кальцію і фосфору та найважливішими є екстракти лікарських рослин (фітостерини, аглікони стероїдних сапонінів та кардіотонічних глікозидів, вітаноліди, стероїдні алкалоїди). Вони стимулюють вироблення фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів гіпофізу (ФСГ і ЛГ).

Потрапляючи в кров у сім’яниках: ФСГ у клітинах Сертолі активізує сперміогенез, а ЛГ у клітинах Лейдига – виробництво статевого гормону тестостерону. Останній сприяє розвитку статевих органів і вторинних статевих ознак, регулює розвиток та функцію придаткових статевих залоз, викликає прояв безумовних статевих рефлексів (локомоторного, обіймального, ерекції, парувального та еякуляції).

Застосовується у вигляді 25 % БМВД до раціону злакових (ячмінь – 25 %, пшениця – 25 %, кукурудза – 20 % і висівки – 5 %).

Виробляється у мішках по 25 кг.