«Цехаве Корм ЛТД» отримала сертифікат GMP+В1 та В3

0

ТОВ «Цехаве Корм» успішно пройшла аудит та отримала сертифікат GMP+ В1 та В3.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Цехаве Корм ЛТД» є провідним виробником комбікормів, преміксів та концентратів на українському ринку. Отримана сертифікація GMP + – це гарантія того, що товариство відповідає всім міжнародним нормативам та регламентним вимогам Європейського Союзу.

Сертифікат GMP підтверджує, що продукція «Цехаве Корм» вироблена в суворій відповідності з необхідним нутріціологічним складом в умовах, попадання сторонніх речовин у яких не допускається, а також належним чином упакована, що гарантує збереження всіх властивостей протягом терміну придатності.

Основу стандарту GMP + складає НАССР (Аналіз небезпек і критичні контрольні точки). Стандарти GMP + синхронізовані з вимогами ISO 9001 в частині вимог до системи менеджменту, але додатково встановлюють спеціальні вимоги до продукції та процесів, наприклад, до закупівлі сировини та послуг, відбору та зберіганню проб, моніторингу готової продукції, підтвердження безпеки продукції та ін.

Учасники схеми сертифікації по GMP + отримують доступ до міжнародних баз виробників кормів, до даних щодо якості та безпечності продукції, до загальної бази оцінки ризиків та інформації про інциденти у сфері кормового ланцюжка й передових заходів щодо поліпшення якості.

«Цехаве Корм» успішно пройшла аудит чеського офісу компанії “Guardis International

Certifications”, аудитор якої провів перевірку системи менеджменту, інфраструктуру підприємства й показники виробництва.

Значок GMP + говорить про те, що компанія пройшла найскладнішу сертифікацію у сфері виробництва, що всі процеси автоматизовані та знаходяться під контролем, під таким же контролем — усі постачальники.