Близько 100 одиниць техніки в дії та новий рекорд України – Битва Агротитанів 2017

0

7-8 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Тетіївщині відбудеться щорічна виставка-демонстрація техніки в польових умовах «Битва Агротитанів 2017», де буде представлено понад 100 одиниць техніки в дії та зареєстровано рекордний найпродуктивніший та з найбільшою шириною захвату подрібнювач рослинних залишків KUHN RMS 820.

Техніку показуватимуть в межах шести постійно діючих демонстраційних зон: І зонаборони та культиватори; ІІ зонасівалки; ІІІ зонаплуги та глибокорозпушувачі; ІV зонакомбайни; V зонагібриди кукурудзи та агрохімія; VI зона обприскувачі.

«Новинкою цього року буде те, що окрім цілеспрямованих групових показів техніки кожен бажаючий зможе обрати ту одиницю, яка його цікавить і компанія виробник здійснить індивідуальну демонстрацію. Не потрібно витрачати час на очікування, все відбувається індивідуально і за бажанням аграрія», – коментують організатори Битви Агротитанів.

Такий формат, на їх думку, допоможе кожному учаснику вибрати найбільш підходящу для його умов одиницю техніки, врахувати всі особливості та оцінити ефективність роботи агрегата: «Минулоріч, з поля було продано 32 одиниці техніки та укладено 43 договори купівлі-продажу, що свідчить про те, що люди знаходять техніку відповідно до своїх потреб. З урахуванням індивідуальних показів для кожного бажаючого очікуємо, що ця цифра зросте мінімум вдвічі», – пояснюють в оргкомітеті.Окрім того, на «V Битві Агротитанів» буде організовано спеціальну демонстраційну зону точного землеробства, де всі учасники зможуть ознайомитися з останніми розробками найзатребуванішої технології у сфері агрономії. Компанії-партнери: «Агрікон Україна», ТОВ «Стірфарм», компанія «ГеоМетр», «Агрілаб» презентуватимуть методи діагностики ґрунту, картографування (використання дронів), переобладнання техніки (ґрунтообробної, посівної, для збору урожаю).Ще одна новинка цього рокузона «ранніх посівів», яка дає змогу відвідувачам оцінити сівалки не лише в роботі, а й побачити її безпосередні результат – 4-х тижневі сходи кукурудзи та пшениці. «Потенційні покупці хочуть бачити і результат роботи сівалки: глибину посіву, густоту та сходження. Саме тому, ми зробили «демонстраційні посіви» за місяць до події», – пояснюють організатори.Окремо діятиме виставкова зона, де учасники матимуть можливість оглянути зразки техніки в статиці від компаній-партнерів: KUHN, Pottinger, Vaderstad, Titan Machinery, Case IH, Amaco, Horsch, Iveco, Versatile, Massey Ferguson, Агріматко Україна, ВФК, KET, Альбіон, Агро-Спец-Запчастина, Грасфілд, ТД Фаворит, TechnoCraft, RICH LAND, Техноторг, Техновектор, Гомсельмаш, АгроКонтинент-Україна, APACHE, TriDaAgro, Мінетех, Лозівські машини, Агросервіс Юпітер 9, VAIT Agropartners, Дойче Аграртехнік; оцінити всі переваги пропозицій для агробізнесу від фінансових партнерів: Pireeus Bank, KredoBank, ProCreditBank, насіннєвих та агрохімічних партнерів: RAGT Semences, ЄвроХім-Україна, TransHimTrade, Агро-Євро-Консалтинг, УкрАгроРесурс, МАЇС, Біобаланс, Лімагрейн. 

Завод Кобзаренка, Бердянські жатки, Elvorti, AgromashKalina, Уманьфермаш, ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», Veles Agro, LKMZ – всі ці українські виробники техніки уже готові до індивідуальних та групових показів, адже їхня продукція нічим не поступається закордонній.Унікальний тест-драйв позашляховиків, легкових автомобілів, авто для сільського господарства, а також безліч знижок на свою продукцію представлять «Автомобільні партнери» Битви Агротитанів 2017: група компаній АІС, Suzuki, Renault, Citroen, Scania, Skoda, Mitsubishi, Fiat та Peugeot.

Понад 100 одиниць техніки в дії, більше ніж 2000 учасників, близько 70 компаній партнерів, за підтримки профільних асоціацій (АВМ, АСУ, ВАР, Укрцукор) – нам є чим Вас здивувати!

Оргкомітет «Битви Агротитанів»