«БАЙЄР» ОГОЛОШУЄ ШОСТИЙ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ГРОМАД

0

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. Основна місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості України.

 

1 лютого 2019 року, м. Київ, Україна – «Байєр» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках шостого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Подання заявок на перший етап відбуватиметься з 1 до 24 лютого 2019 року. Пропозиції соціальних проектів, які спрямовані на розвиток сільських громад, приймаються за такими напрямами:

  • освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проект українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проект та організацію англійською та українською мовами. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено у червні 2019 року.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна на веб-сайті компанії «Байєр». Максимальний розмір гранту, що може бути наданий – 200 000 грн. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії. Проектна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації.

Про програму соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. Основна місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем. Переможцями конкурсу з 2013 по 2018 рік стали 19 соціальних проектів для сільських громад Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Про «Байєр»

«Байєр» – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд євро.

Про «Байєр» в Україні

«Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) зі штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина).

В Україні компанія «Байєр» розпочала роботу з 1992 року. Близько 500 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров’я тварин.

Аграрний напрямок компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та овочів. Насіння кукурудзи та ріпаку представлене в Україні брендом DEKALB, насіння овочів – брендами «Семініс» та «Де Ройтер». Важливим фокусом діяльності аграрного підрозділу є розвиток цифрового сільського господарства та точного землеробства.