«Байєр» надає 1 млн. гривень для протидії коронавірусу

0

Компанія «Байєр» надає допомогу медичним закладам України, забезпечуючи медичним обладнанням для контролю за станом пацієнтів на суму 1 млн. гривень.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Кошти спрямовані на закупівлю надважливого медичного обладнання для Бердичівської міської лікарні та  Попільнянської лікарні у Житомирській області. Допомога у вигляді пульсоксиметрів, інфузоматів, моніторів пацієнтів, дефібрилятора, електрокардіографів буде доставлена до медичних закладів для підтримки лікарів та пацієнтів, які опинилися під загрозою вірусу.

«Наразі підтримки потребують як лікарні великих міст, так і обласні та районні заклади. Як компанія, яка працює у сферах охорони здоров’я та сільського господарства, ми прагнемо зробити свій внесок у боротьбу за найбільшу цінність людини – її життя та здоров’я. Наша допомога спрямована для забезпечення нагальних потреб двох лікарень Житомирської області, – зазначив генеральний директор «Байєр» в Україні Єнс Беренс. – У час пандемії спільними зусиллями наших співробітників у різних країнах світу в різний спосіб здійснюється активна підтримка пацієнтів, лікарів та закладів охорони здоров’я. Україна – серед таких країн».

Компанія «Байєр» здійснює низку дій для боротьби з пандемією коронавірусу. Підтримка у розмірі 3 млн. євро була спрямована до країн, які постраждали найбільше – регіон Ломбардії у Італії, Іспанія та Франція, 1,5 млн. євро – до Китаю. Допомога у вигляді необхідних медикаментів була надана для Німеччини, Китаю та США, серед них понад 8 млн. таблеток резохіну. На різних виробничих ділянках у дослідницьких лабораторіях «Байєр» у Німеччині задіяні понад 40 пристроїв для діагностики вірусної інфекції, які дозволяють здійснювати до 1000 додаткових тестів на COVID-19 на день. Співробітники компанії долучились до роботи у лабораторії, як волонтери, та за рішенням компанії на цей період не виконують свої звичайні робочі обов’язки. Компанія також виробляє дезінфекційні засоби для підтримки місцевих потреб у Німеччині.

«Байєр» продовжує виробництво, безперебійну поставку ліків та надає подальшу підтримку для протидії коронавірусу.