AMAZONE розширює асортимент пневматичних навісних сівалок

0

Німецька компанія AMAZONE виводить на ринок нову пневматичну навісну сівалку моделі Centaya 3000 Special, яка замінить сівалку AD-P Special. Centaya 3000 Special пропонується з об’ємом бункера 1000 л та 1500 л і робочою шириною 3 м. Сівалка може оснащуватися однодисковими сошниками RoTeC (міжряддя 12,5 см та 15 см) або дводисковими сошниками TwinTeCSpecial з міжряддям 15 см.

Сегментована розподільна головка на Centaya 3000 Special встановлена позаду насіннєвого бункера безпосередньо над сошниками. Таке розташування забезпечує короткий час транспортування насіння. До розподільної головки можна легко дістатися через завантажувальну дошку, а отже, її можна регулярно перевіряти. Налаштування системи технологічних колій також легко здійснити завдяки зручному доступу.

Керування навісною сівалкою Centaya 3000 Special здійснюється через ISOBUS. Власне розроблене програмне забезпечення AMAZONE забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління для водія. У поєднанні з TwinTerminal машину можна швидко та просто підготувати до польових робіт.