Агрохолдинг KSG Agro ввів в експлуатацію нову станцію сепарування на свинокомплексі в Ниві Трудовій

0

У липні 2019 р. агрохолдинг KSG Agro ввів в експлуатацію нову станцію сепарування гною на свинокомплексі в Ниві Трудовій. Про це повідомила прес-служба холдингу.

У липні 2019 р агрохолдинг KSG Agro ввів в експлуатацію нову станцію сепарування гною на свинокомплексі в Ниві Трудовій, яким керує ТОВ «Рантьє». Її потужність становить 70 м3 гною на годину, що дає змогу переробляти до 420 тис.м3 гною на рік (на тверду і рідку фракції).

«Якщо раніше гній вивозили і вносили на поля в непідготовленому вигляді, що вимагало великих витрат ресурсів, то, після запуску нової станції сепарування, підприємство має можливість управляти процесом та оптимізувати технологію внесення цього органічного добрива – розповідає генеральний директор ТОВ «Рантьє» Олег Вакулюк, – Тверду фракцію вивозять на поля, де її внесення менш трудомістке та більш ефективне. Очищені від твердої фракції прояснені стоки – рідка фракція – перекачують на біоспоруди, де після біологічної очистки (терміном до півроку) їх можуть використовувати для зрошення полів».

Як повідомив Олег Вакулюк, для роботи станції сепарування було придбано обладнання виробництва компанії CRI-MAN (Італія) вартістю 2,1 млн.грн. При цьому загальний обсяг інвестицій в об’єкт склав 5,5 млн. грн.

За словами гендиректора підприємства, введена станція дозволить поліпшити стан довкілля в місці розташування свинокомплексу, а рослинницькі господарства агрохолдингу зможуть поліпшити врожайність сільгоспкультур після внесення переробленого гною.