ВІДКРИТЕ ПОЛЕ 5/1 кукурудза

0
ВІДКРИТЕ ПОЛЕ 5/1 кукурудза

Друзі, колеги, просто Скажені Агрономи! Сезон 2019 року стрімко добігає до свого завершення… як і минулі сезони він був різним, але праця Агронома завжди залишається тяжкою і відповідальною! П’яту передачу циклу ВІДКРИТЕ ПОЛЕ ми присвятили вітчизняному насінництву. Вважаємо, що агрономія в насінництві – це вищий пілотаж цієї професії. Помилки агронома в насінництві дуже болісно відбиваються на якості майбутнього посівного матеріалу. Щоб глибше і професійно зануритися в тему насінництва, ми попросили нашого колегу, МАСТАКА спільноти СкаЖений Агроном Максима Бернацького, про допомогу! На полях насінницького підприємства "Рост Агро", яке очолює Максим Михайлович, ми записали весь матеріал для нашої нової передачі. Нова передача ВІДКРИТЕ ПОЛЕ вам, буде ще цікава тим, що до обговорення проблем підключилися відомі люди, експерти, Зірки та Мастаки спільноти СкаЖений Агроном: Максим Бернацький, Олександр Незнарадько, Олег Загородній (Oleh Zahorodnii)! Чекайте на другу частину передачі...

Posted by СкаЖений агроном - інтернет-магазин / Crazyagro Shop on Thursday, August 22, 2019

Друзі, колеги, просто Скажені Агрономи!
Сезон 2019 року стрімко добігає до свого завершення… як і минулі сезони він був різним, але праця Агронома завжди залишається тяжкою і відповідальною!
П’яту передачу циклу ВІДКРИТЕ ПОЛЕ ми присвятили вітчизняному насінництву. Вважаємо, що агрономія в насінництві – це вищий пілотаж цієї професії. Помилки агронома в насінництві дуже болісно відбиваються на якості майбутнього посівного матеріалу. Щоб глибше і професійно зануритися в тему насінництва, ми попросили нашого колегу, МАСТАКА спільноти СкаЖений Агроном Максима Бернацького, про допомогу! На полях насінницького підприємства “Рост Агро”, яке очолює Максим Михайлович, ми записали весь матеріал для нашої нової передачі.
Нова передача ВІДКРИТЕ ПОЛЕ вам, буде ще цікава тим, що до обговорення проблем підключилися відомі люди, експерти, Зірки та Мастаки спільноти СкаЖений Агроном: Максим БернацькийОлександр НезнарадькоОлег Загородній (Oleh Zahorodnii)!

Чекайте на другу частину передачі…