Corteva Agriscience розширює угоду з Elemental Enzimes, щоб забезпечити фермерів перевіреними інноваційними біологічними фунгіцидами

0

Corteva Agriscience та медико-біологічна компанія Elemental Enzymes, що розробляє нові біотехнологічні та ферментні рішення, оголосили про розширення своєї багаторічної глобальної угоди, додавши до неї новий біофунгіцид для широкого спектру польових культур, зокрема сої, зернових, кукурудзи, олійних культур, рису і цукрової тростини, а також обробки дерну та декоративних рослин.

Про це повідомляє прес-служба Corteva.

За угодою компанія отримує ексклюзивну ліцензію на запатентовану технологію пептидів Elemental Enzymes. У новому механізмі дії використовується пептид натурального походження з 22 амінокислот, який попереджає проникнення патогенів в рослини, активує імунну систему і допомагає рослинам захищатися від хвороб грибкового походження, таких як азіатська іржа сої, церкоспора і фузаріоз колосу пшениці.

«Фермери шукають біологічні рішення, що забезпечують перевірену і передбачувану ефективність, – сказав президент бізнес-платформи засобів захисту рослин Corteva Agriscience Сюзанн Вассон. – Працюючи з Elemental Enzymes, ми продовжуємо розширювати наші зобов’язання допомогти фермерам отримувати доступ до інноваційних та перевірених рішень, які доповнюють звичайні фунгіциди, підвищують стійкість і зростання рослин в складних умовах навколишнього середовища, а також допомагають підтримувати їх врожайність і здоров’я».

Зазначається, що Corteva буде пропонувати цю технологію як частину свого портфеля біологічних препаратів під торговою маркою Holzem™ biofungicide і позиціонувати як доповнення до своїх провідних фунгіцидів. В очікуванні відповідних реєстрацій компанія передбачає, що глобальний запуск біофунгіциду Holzem™ почнеться в Латинській Америці в 2022 році і в США в 2023 році.

«Ми раді продовжити нашу роботу з Corteva Agriscience над створенням нового біофунгіциду, який забезпечує контроль небезпечних хвороб на широкому спектрі культур і в різних регіонах. Компанія Elemental Enzymes займається розробкою високоефективних нових технологій для сталого сільського господарства, які вирішують численні проблеми виробників по всій земній кулі», – прокоментував головний виконавчий директор Elemental Enzymes Брайан Томпсон.

Біофунгіцид Holzem™ пропонує додатковий механізм дії, що допомагає управляти рівнями залишків в сільськогосподарських культурах, знижуючи резистентність патогенів до звичайних фунгіцидів на одній ділянці і підвищуючи потенціал врожайності і стійкості.