21 листопада в Києві відбулася прес-конференція компанії UKRAVIT. Підбивали підсумки минулого року та говорили про плани на наступний

0

Амбітні плани, нові проекти, інвестиції у досвідчені кадри та науку – таким буде 2018 для компанії UKRAVIT. Головне завдання для команди, за словами Віталія Ільченко, власника групи компаній UKRAVIT, – відкривати UKRAVIT і Україну для всього світу. Ринок ЗЗР невпинно розвивається і за прогнозами експертів до 2020 року має досягти 960 млн дол. США. Потужності виробництва компанії дозволять у наступному році досягти об’єму 8 тис. тонн загальною вартістю 49 млн дол. США. Ключову роль в успіху бізнесу компанія відводить споживачу, переконаному в якості продукції та задоволеному супровідним сервісом. Отож UKRAVIT продовжує інвестувати кошти на вдосконалення виробництва і розвиток наукової бази. Також у планах розвиток сегменту digital-маркетингу та розширення асортименту. Наразі компанія вже має найбільший портфель ЗЗР і мікродобрив серед усіх вітчизняних виробників. До кінця року він має збільшитись ще на 7 препаратів і становитиме 142 найменування.

Олександр Мигловець, керівник розвитку і сервісів ЗЗР, розповів про нові продукти, що стануть доступними споживачам у 2018 році. Перш за все цікавою аграріям буде лінійка добрив Авангард із кремнієм. Пан Олександр зауважив, що ці мікродобрива допоможуть рослині пережити температурні стреси, зважаючи на особливі властивості кремнію. В гербіцидному сегменті з’явиться новий продукт – ІМІ-ВІТ для соняшнику, сої та гороху під технологію Clearfield®, а в інсектицидному – препарат Жукоff для захисту від колорадського жука. Головне, за словами пана Олександра, орієнтуватися на складні умови і допомагати їх подолати.

Також у компанії активно працюють над розвитком додаткових сервісів – найближчим часом буде створена розгалужена мережа консультаційних центрів із залученням молодих вчених та аспірантів. Також планують розвивати супутні сервіси – аналіз ґрунту, лабораторна оцінка якості й схожості насіння, та можливість його протруєння , що буде особливо цікавою для насіннєвих заводів і, звичайно, можливість зберігати придбану клієнтом продукцію на своїх складах. У рамках прес-конференції прозвучала ще одна цікава новина – компанія планує перейти до власного синтезу діючих речовин, один або два продукти мають синтезувати власними силами вже наступного року. Щонайменше 50 фахівців залучать до науково-дослідного центру, який працюватиме не тільки для компанії UKRAVIT. Утім, існує ще низка цікавих проектів для фармацевтики, харчової промисловості з української сировини, яку сьогодні доводиться імпортувати.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here