KWS стає корпоративним партнером агропромислового бізнес-інкубатора RootCamp

0

Компанія KWS, одна з лідерів світового ринку селекції рослин, стала новим партнером для агропромислового технологічного інкубатора бізнес-ідей RootCamp.

Про це повідомляє прес-служба KWS.

Зазначається, що партнерство компанії KWS та RootCamp дозволить об’єднати їхній професіоналізм та зміцнити співпрацю задля пожвавлення темпів залучення цифрових технологій та інновацій. Серед стратегічних тем та завдань такої співпраці виділяють такі: аграрні біотехнології, біологічна протравка насіння та роботизовані технології боротьби з бур’янами.

«Ми дуже раді, що головний гравець цього ринку приєднується до нашої спільноти мульти-корпоративного бізнес-інкубатора», – каже генеральний директор RootCamp Філіпп Рітерсхаус. – «Партнерство з такою інноваційною та активною компанією як KWS дозволяє нам поглиблювати свої знання та експертизу, вже набуті у цій галузі, та надавати підтримку підприємцям, які шукають шляхи розвитку та розбудови агропродовольчого ланцюжка вартості».

«Ми впевнені, що партнерство є надважливим для провадження майбутнього прогресу та сталого розвитку сільського господарства та практик господарювання. Співпраця з такими швидко зростаючими інкубаторами бізнес-ідей, як RootCamp, допомагає нам долучатися до перспективних стартапів у межах світової екосистеми та спільно спрямовувати розвиток на шляху до інновацій», – прокоментував доктор Олександр Вігельманн, керівник Підрозділу нових комерційних проєктів компанії KWS.

RootCamp стає ланкою для налагодження співпраці між компаніями-партнерами інкубатору та стартапами, як «молодим», так і «зрілими». Минулої осені перша програма зі стартапами-початківцями була дуже вдалою: п’яти проєктам із залученням аграрних технологій було надано підтримку для подальшого розвитку своїх основоположних ідей, розбудови спільноти учасників ринку, початку пілотних проєктів з компанією K+S. Кожен з цих п’яти стартапів отримав максимально по 50 000 євро сукупних грантових коштів.

Зараз за підтримки KWS бізнес-інкубатор RootCamp вже розпочав пошук найбільш перспективних та інноваційних стартапів-початківців по всьому світу для подання заявок для другого набору до 17 серпня 2021 року.