У Мінагрополітики пропонують скрізне зниження ПДВ

0

Міністерство аграрної политики та продовольства України пропонує скрізне зниження ПДВ, щоб соціально підтримати споживача.

Про це в ході засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних із оподаткуванням в аграрному секторі заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, повідомляє прес-служба міністерства.

Зазначається, що представники робочої групи розробили пропозиції до Постанови Кабміну №565, якою затверджено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки. Ці зміни пропонуватимуться до розгляду та прийняття.

«Крім того, потрібно внести пропозиції щодо оподаткування сімейних фермерських господарств. Актуальним є також вирішення проблеми щодо вирівнювання конкурентоспроможності виробництва й реалізації продуктів харчування у частині оподаткування», — додав Висоцький.

Він розповів про стан готовності законодавчих змін щодо ліцензування палива в частині сільськогосподарських товаровиробників.

«На сьогодні є кінцева компромісна редакція цього документу, який погоджений ДПС, Мінфіном, Мінагрополітики та профільними аграрними асоціаціями. За очікуваннями, пропоновані зміни розглядатимуться на наступній сесії парламенту та мають бути ухвалені», — зазначив заступник міністра.

Учасники зустрічі також обговорили проблемні питання зупинки податкових накладних, спеціальні бюджетні дотації за утримання паїв, а також способи хеджування ризиків для агровиробників в умовах невизначеності.