ДПЗКУ може поставити 5 млн тонн зерна в КНР

0

У 2021/22 МР АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» готове поставити Китайській національній корпорації машинної промисловості й генеральних підрядів (ССЕС) 5 млн тонн зернових.

Про це йшла мова в ході переговорів керівництва ДПЗКУ та ССЕС, пише agroportal.ua.

В.о. голови правління ДПЗКУ Андрій Власенко акцентував увагу представників ССЕС, що корпорація налаштована на подальшу плідну співпрацю зі стратегічним китайським партнером та окреслив плани ДПЗКУ щодо можливих поставок зернових у новому маркетинговому році.

Як зазначається, українська сторона проінформувала китайських колег про можливість поставок 2 млн тонн ранніх зернових та 3 млн тонн кукурудзи.

Також Андрій Власенко зазначив, що товариством проведені необхідні комплекси підготовчих робіт на власних портових потужностях в Одесі та Миколаєві, а також, відповідно до запитів китайської сторони щодо обслуговування кораблів об’ємом від 70 тис. тонн, товариство досягло домовленостей з партнерами щодо можливості перевалки у порту «Чорноморськ» додаткових об’ємів в 1 млн тонн.

У результаті переговорів українська та китайська сторони домовились створити дві робочі групи, які координуватимуть питання фінансової співпраці та експорту зернових.