Українські аграрії отримають ще 20 млн грн від проєкту UHBDP

0

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) продовжує свою роботу з підтримки малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, тож виробники овочів, фруктів, ягід та меду півдня України і далі отримуватимуть консультативну та фінансову підтримку.

Про це під повідомив менеджер UHBDP Дмитро Ніколаєв, пише agroportal.ua.

«До 31 березня 2022 року проект додатково підтримає клієнтів за різними програмами на суму близько 20 млн грн і зосередиться на роботі відразу за декількома напрямками. Насамперед, це ознайомлення фермерів із законодавством щодо ринку землі, який відкривається 01 липня 2021 року, та допомога і ознайомлення фермерів і кооперативів щодо запровадження сертифікації згідно принципів системи HAСCP», — зазначив Ніколаєв.

Також, за його словами, передбачається виділення грантів фермерам, фермерським групам, кооперативам та МСП на відновлення після COVID-19. Окремо буде проводитись надання грантів ветеранам АТО на підтримку ветеранів АТО, їхніх родин та овдовілих жінок загиблих ветеранів АТО. Крім того, проєктом UHBDP передбачається розробка та впровадження навчальної та торговельної онлайн-платформи.

«У 2020-2021 роках UHBDP спрямував свої зусилля на роботу з групами виробників та кооперативами, які утворились самостійно або за підтримки спеціалістів проекту. Зараз проект супроводжує 96 груп виробників, а це майже 800 осіб із 4-х областей. Для них UHBDP розробив спеціальну грантову програму, метою якої є подолання економічних наслідків COVID-19», — розповів експерт.

Нині вже 16 груп виробників отримали фінансування в сумі 5,52 млн грн. Крім цього, грантову допомогу отримали 4 групи ветеранів АТО, які займаються агробізнесом, та критичні підприємства, які єднають малих виробників та ринки збуту.

У цілому під час дії UHBDP фінансову підтримку отримали 2 785 клієнтів на загальну суму 43,25 млн грн.