Визначено найбільших виробників свинини в Україні

0

За даними оновленого рейтингу, складеного Асоціацією свинарів України спільно з сайтом pigua.info та журналом «Прибуткове свинарство», «АПК-Інвест» стало лідером серед найпотужніших промислових свиногосподарств. Друге місце займає «Нива Переяславщини», третє — «Ґудвеллі Україна».

Про це повідомляє прес-служба асоціації.

«Неоднозначний 2020 рік приніс чимало несподіванок вітчизняним виробникам свинини та змусив вкотре переглянути свою готовність надалі працювати у секторі. Так, через несприятливу ринкову ситуацію в кінці року, низка операторів вітчизняного ринку свинини озвучували плани щодо скорочення поголів’я та виходу з ринку. Водночас статистичні дані свідчать, що 2021 рік промислове свинарство почало з майже 10%-им приростом «стартового» поголів’я», — йдеться в повідомленні.

За словами аналітиків, понад 45% цьогорічних респондентів за підсумками 2020 року збільшили маточне поголів’я та обсяги реалізації живця. Сумарне поголів’я свиноматок учасників ТОП-55 станом на початок року складало 174 тис. гол. проти 161 тис. гол. рік тому, загальне поголів’я сягнуло 2,17 млн гол. (+0,2 млн гол.) та 60% промислового поголів’я свиней в Україні.

«Сукупна реалізація живця на забій за підсумками 2020 року становила 380 тис. тонн. Це відповідає 73% промислової пропозиції свинини в країні. Тож сукупна частка ТОП-55 зросла на 6%», — додали в АСУ.

Визначено найбільших виробників свинини в Україні

Визначено найбільших виробників свинини в Україні

Визначено найбільших виробників свинини в Україні