Мінагрополітики розпочинає всі процедури для повноцінного запуску міністерства – Лещенко

0

Міністерство аграрної політики та продовольства розпочинає всі необхідні процедури для повноцінного запуску.

Про це розповів міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, повідомляють в Урядовому порталі.

«Позитивне голосування у Верховній Раді України за бюджет Мінагропроду дає підстави уряду розпочати фактичний запуск усіх процедур, необхідних для повноцінної роботи міністерства. Але перед тим, як гроші надійдуть на рахунки Мінагропроду, Мінфіну та Державній казначейській службі необхідно здійснити низку кроків, передбачених законодавством. Після чого Мінагропрод матиме можливість завершити усі необхідні процедури для початку повноцінної роботи міністерства та розпочати добір персоналу», — зазначив Лещенко.

Найперше, за його словами, необхідно розробити та затвердити структуру міністерства, погодити з Мінфіном та затвердити кошторис і штатний розпис Мінагропроду.

«Очікуємо завершити всі процедури у якнайшвидше, після чого зможемо розпочати добір персоналу. Наразі йдеться орієнтовно про 200 фахівців», — прокоментував подальші кроки в роботі Міністр.

Він пояснив, що формування штату вимагає додаткового часу, однак частина працівників може повернутися до Мінагропроду за процедурою звільнення у зв«язку з переведенням. Зокрема, у період реорганізації Мінагропрод шляхом приєднання до Мінекономіки частина працівників були переведені таким чином.

«Зростання кількості персоналу до граничної чисельності відбуватиметься поступово», — підсумував міністр.