Із квітня торгівля між Україною та Великою Британією відбувається за новими правилами

0

Перехідний період, запроваджений у зв’язку з виходом Великої Британії зі складу Європейського Союзу, закінчився 31 березня 2021 року.

Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі.

«З 1 квітня 2021 року експортні вантажі з України до Великої Британії повинні супроводжуватись виключно формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на експорт з України»-«Велика Британія», — йдеться в повідомленні.

Відтепер ввезення підконтрольних товарів із Великої Британії з 1 квітня можливе, якщо вантажі супроводжуються:

  1. Погодженими двосторонніми формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на імпорт в Україну»-«Велика Британія».
  2. Формами міжнародних сертифікатів, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.07.2020 №1329 «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів».

«З колегами з Великої Британії триває кропітка робота для забезпечення обох країн необхідними експортними та імпортними можливостями. На сьогоднішній день маємо 19 сертифікатів на експорт продукції та 11 сертифікатів на імпорт. Робота триває», — зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.