АТБ не буде підвищувати ціни на харчові продукти та товари першої необхідності

0

Компанія «АТБ-маркет» не планує піднімати ціни на певні категорії продуктів харчування та товари першої необхідності у супермаркетах своєї мережі.

Про це компанія офіційно заявила у відповідь на інформацію щодо підвищення цін, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

“Компанія «АТБ-маркет» спільно з Мінекономіки та з іншими профільними відомствами плідно працює над стабілізацією ситуації з ціноутворенням та мінімізацією росту цін на певні групи товарів та продукти харчування. Компанія також активно веде переговори з усіма постачальниками товарів аби максимально знизити заявлені ними розміри підвищення ціни на власний продукт”, – йдеться в повідомленні “АТБ-маркет”.

На сьогодні всі 1208 супермаркетів торговельної мережі «АТБ» у 307 населених пунктах країни працюють у штатному режимі. Вони забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільчих центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення.

“Багаторічний досвід ефективної роботи на вітчизняному ринку ритейла, висока кваліфікація й відповідальність усіх працівників підприємств групи «АТБ» дають підстави запевнити споживачів і партнерів у стабільній, злагодженої та ефективної роботі, спрямованій на забезпечення населення України якісними продуктами харчування і товарами першої необхідності за доступними цінами”, – наголошується в заяві.