Уряду й парламенту треба посилити роботу над підготовкою до відкриття ринку землі – Роман Лещенко

0

Відтягування реалізації земельної реформи призведе до ще більших втрат для України, тому уряд і парламент повинні посилити роботу над підготовкою до відкриття ринку землі.

Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, повідомляє УНІАН.

«На першому етапі реалізації земельної реформи ринок буде доступний виключно для громадян України. Тому боятися потрібно не того, що іноземці розкуплять землю, – це маніпуляція, а того, що відтягування земельної реформи призведе до ще більших втрат для України», – зазначив міністр.

Він вважає, щоб ринок землі запрацював у заплановані терміни (з липня 2020 року), уряд і парламент повинні прийняти ще понад 40 додаткових нормативно-правових актів.

“Ключовим є законопроект №2194 щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин. Це так звана земельна конституція, яка передає в розпорядження територіальних громад ще більшу кількість земельних ресурсів. Тому я звертаюся до уряду і парламенту: наше вікно можливостей не вічне – земельна реформа, яку очікують українські громадяни, повинна початися вчасно”, – наголосив Роман Лещенко.