Проект «Покращення сталого сільського господарства в Україні» буде продовжено у 2021 році

0

Дію проекту «Покращення сталого сільського господарства в Україні», який впроваджується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні та компанією Nestle у співпраці з Бернським університетом прикладних наук. буде продовжено у 2021 році.

Про це повідомили під час засідання керівного комітету прокту, пише АПК-Інформ.

«Цей проект має важливе значення для розвитку сільського господарства в Україні, а також в рамках забезпечення продовольчої безпеки, яка наразі є ключовим елементом державної політики багатьох країн. Україна, як основний експортер c/г та харчової продукції, підтримує реалізацію проектів, які підтримують стале виробництво аграрної продукції та розвивають малих і середніх виробників», — прокоментував заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Як зазначається, у рамках проекту було відібрано фермерські господарства, на прикладі яких буде впроваджена експериментальна (бізнес) модель дорадництва. Відібраним ФГ буде надано консультаційний супровід з впровадження кращих технологій вирощування пшениці та гірчиці для подальшого виробництва пшеничного борошна та насіння гірчиці. Їх досвід буде використаний для подальшого аналізу та вдосконалення моделі дорадництва.