У 2020 році Укрзалізниця модернізувала 100 локомотивів

0
Freight trains - Cargo transportation

У січні – листопаді 2020 року АТ “Укрзалізниця” модернізувала та капітально відремонтувала 100 локомотивів, а також проведела близько 4,5 тис. поточних ремонтів електровозів та тепловозів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Із 100 локомотивів капітально відремонтовано та модернізовано 49 електровозів та 51 тепловоз, на загальну суму понад 1,1 млрд грн. Відповідні роботи були виконані на локомотиворемонтних заводах. Крім цього, в умовах локомотивних депо регіональних філій УЗ упродовж 11 місяців виконано близько 4,5 тис. поточних ремонтів локомотивів, у тому числі понад 3,5 тис. ремонтів електровозів та 1,2 тис. тепловозів, на загальну суму понад 1,3 млрд грн” – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у 2021 році капітальний ремонт тягового рухомого складу визначено головним пріоритетом УЗ. Тому компанія планує капітально відремонтувати й модернізувати на локомотиворемонтних заводах 177 локомотивів.  Також передбачається виконати 4,4 тис. поточних ремонтів і модернізацій електровозів і тепловозів на власних виробничих підрозділах локомотивного господарства.

Нині в інвентарному парку УЗ понад 3,5 тис. локомотивів, у робочому – 2 022.

“У резерві компанії є достатня кількість тягового рухомого складу, який може бути задіяний у разі збільшення обсягів експлуатаційної роботи” – додають в Укрзалізниці.