«АГРО-2020» пройшла з гучними прем’єрами нової техніки

0

З 11 по 14 серпня 2020 року  на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулася виставка «АГРО-2020», яка продемонструвала потужний аграрний потенціал України та об’єднала усіх тих, хто прагне його розвивати й надалі.

У цьому році участь у виставці взяли 729 компаній, відвідувачами стали 38000 осіб.

Захід відкрив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком. Глава Уряду подякував представникам аграрної галузі за те, що в період коронакризи вони залишаються «островом стабільності, на який спирається економіка, наші сім’ї, колективи й держава загалом». Він додав, що Україна посідає лідерські позиції у світі в агропромисловому секторі, тож Уряд приділяє велику увагу розвитку галузі. «АГРО-2020» пройшла з гучними прем’єрами нової техніки

За участі Міністра Ігоря Петрашка відбувся форум “Держпідтримка АПК: фокус у 2020 році та стратегія на 2021-2023 роки”, де були озвучені основні напрямки підтримки аграрного сектору. У рамках ділової програми виставки пройшов II Всеукраїнський фермерський форум, органічна конференція й панельна дискусія щодо безпечності молока.

Окрім ділових заходів, на виставці відбулися численні презентації новинок сільськогосподарської техніки. Так, на «АГРО-2020» можна було вперше побачити надпотужний трактор українського виробництва — Boris Bond BX 958. Машина отримала абсолютно новий дизайн, потужний двигун та підвищений рівень комфорту. Також презентували перший в Україні алюмінієвий напівпричіп-зерновоз «Заводу Кобзаренка».

«АГРО-2020» пройшла з гучними прем’єрами нової технікиКомпанія «Агротехсоюз» представила нове покоління зернозбиральних комбайнів Claas Lexion 8700. Група компаній «AGCO» вперше презентувала для українських аграріїв революційний зернозбиральний комбайн Massey Ferguson IDEAL 7. На «АГРО-2020»  також дебютувала сівалка точного висіву Fendt Momentum у двох конфігураціях. Сенсаційною новинкою виставки став колісний трактор Belarus 742.7. Компанія «СТК-Агро» представила трактори італійського бренду Landini. На стенді Lovol Техноторг показали новинку – трактор китайсько-італійського виробництва ARBOS P 504, який має японський 4-циліндровий двигун YANMAR потужністю 50 к. с. Також компанією «Агсолко Україна» було представлено новий китайський самохідний обприскувач Lixing. Окремою яскравою подією стала презентація агродрону Flying tractor, який дозволяє легко і ефективно здійснювати розпилення ЗЗР та внесення добрив.