Corteva Agriscience демонструє потужне зростання бізнесу в Україні

0

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience підвела фінансові підсумки першого півріччя 2020 року. Українська команда продемонструвала потужне зростання бізнесу як в напрямку насіння, так і засобів захисту рослин.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Зафіксований чистий обсяг глобальних продажів за перше півріччя 2020 року склав 9,1 млрд. дол. США, що на 2% більше в порівнянні з попереднім роком; органічні глобальні продажі зросли на 5%. Операційна глобальна EBITDA склала 2,0 млрд. дол. США, що на 3% більше за аналогічний період 2019 року” – йдеться в повідомленні.

У компанії зазначають, що в першому півріччі український бізнес продемонстрував зростання продажів на майже 9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За цей період бізнес засобів захисту рослин зріс на 14% за рахунок гербіцидного напрямку. Фунгіцидний напрямок, продемонстрував особливо потужне зростання у другому кварталі на майже 65%. Насіннєвий бізнес Corteva Agrscience в Україні зріс на 7%.  Ключовим драйвером росту насіннєвого бізнесу стали продажі насіння кукурудзи, що зросли майже на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У другому кварталі 2020 року значне зростання продажів також відбувалося в напрямку насіння соняшнику на більш ніж 22%.

Окрім цього, у першому півріччі 2020 року компанія значно поповнила набір ефективних фінансових рішень, які допомагають сільгоспвиробникам розширити кредитний ліміт на придбання продукції Corteva Agriscience та забезпечити захист від впливу коливань ціни на продукцію.

З метою задоволення зростаючих потреб і очікувань сільгоспвиробників компанія продемонструвала збільшення масштабів виробництва гібридів насіння кукурудзи та соняшнику на власних потужностях сучасного насіннєво-виробничого комплексу й за рахунок збільшення виробництва насіння разом із партнерськими організаціями. У рамках глобальної програми з підвищення продуктивності виробничий комплекс впроваджує оптимізацію процесу утилізації обгортки кукурудзи, а також розширення складських приміщень. Також Corteva Agriscience підтримує та заохочує партнерів-виробників до залучення передових технологій насіннєвого виробництва, зрошення та оновлення сільськогосподарської техніки.

«Ми задоволені комерційними результатами першого півріччя в Україні і очікуємо зростання консолідованої долі ринку на рівні сільгоспвиробника за результатами минулого сезону, – зазначив керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі Сергій Харін. – Незважаючи на світові економічні виклики цього часу, наша команда доклала максимум зусиль, щоб продовжувати забезпечувати українських сільгоспвиробників якісним насінням та засобами захисту вчасно і в повному обсязі, слідуючи нашим цінностям та нашому призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь».