Ціна на живця свиней не змінилася

0

Другий тиждень серпня відзначився відносною сталістю на ринку живця: внутрішні котирування залишилися в межах минулотижневого діапазону, а середня ціна практично не змінилася.

Про це повідомляють в Асоціації свинарів України.

Зазначається, що на минулому тижні більшість товарних партій реалізували по 47-48,5 грн/кг, що відповідає ціновому коридору першого тижня серпня. Унаслідок цього середня ціна залишилася на рівні 47,8 грн/кг. Вищий рівень цін на свинину живою масою сформувався на Півдні країни: через меншу концентрацію виробників свинини в регіоні та обмеження пропозиції товарного поголів’я ціни сягали 49-50 грн/кг.

У ході моніторингу цінових очікувань серед представників м’ясопереробної галузі, більшість опитаних прогнозували незмінність цін закупівлі на наступному тижні. Так, у більшості регіонів пропозиція свиней забійних кондицій залишається сезонно послабленою, переробники відзначають низьку забійну вагу тварин” – йдеться в повідомленні АСУ.

У той же час реалізація свинини залишається відносно стабільною, а виробники охолодженої свинини очікують деякого пожвавлення споживчої активності напередодні останніх тривалих вихідних літа. Передбачення поступового послаблення цін переважно лунають від представників Західних областей, які відзначили активнішу пропозицію свинини від сезонних відгодівельників у регіоні.\

Щодо інших представників м’ясопереробки, то вони очікують поступового послаблення цін ближче до вересня, коли частина споживачів “переключить” свою увагу з м’ясних смаколиків на підготовку до нового навчального року, підсумували в асоціації.