«Контінентал Фармерз Груп» розпочала посів озимих під урожай-2021

0

На початку серпня «Контінентал Фармерз Груп» приступила до посіву озимих культур під урожай 2021 року. Зараз у Компанії активно сіють озимий ріпак, загальна запланована площа якого становить 33,5 тис. га.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Загалом найбільшу частку в структурі озимих агрохолдингу займе озима пшениця – нею планують засіяти 48,2 тис. га. Також «Контінентал» відвів площі під озимий ячмінь (12,2 тис. га) та озиме жито (0,5 тис. га). Усього посіви озимих культур у 2021 році займуть близько 94,5 тис. га у п’яти областях Західної України – Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській.

Окрім цього, у рамках підготовки до посіву культур врожаю-2021 «Контінентал» продовжив інвестувати в оновлення свого технічного парку. Напередодні компанія замовила три десятка одиниць нової сільгосптехніки загальною вартістю понад 3,17 млн дол. Зокрема, уже найближчим часом очікується поставка 6-ти сівалок та 6-ти культиваторів, які відразу будуть задіяні на польових роботах, а також розкидачів, бункерів, навантажувачів і спеціального обладнання для розліснення полів.

Разом з посівною у «Контінентал Фармерз Груп» триває збиральна кампанія: станом на сьогодні близько 80% від запланованих площ ранніх зернових та олійних культур у Компанії вже обмолочено.