Тернопільська лікарня отримала від BASF монітори пацієнта    

0

Тернопільська міська дитяча лікарня отримала монітори пацієнта з функцією капнографії, які автоматично контролюють життєво-важливі показники людини: від розрахунку дози ліків до відстеження функціонування внутрішніх органів. Закупівлю медобладнання профінансував агродепартамент німецького концерну BASF.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Щодня у новинах ми бачимо, що лікарі фіксують нові випадки зараження. У таких умовах підтримка з боку великого бізнесу та його готовність прийти на допомогу вкрай важливі. Особливо це стосується технічного оснащення медзакладів, адже обладнання для лікування хворих досі не вистачає. Закуплені нами монітори рятуватимуть не одне життя в майбутньому, –прокоментував Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. – Ми у BASF щодня працюємо над розробкою та впровадженням інновацій для забезпечення сталого майбутнього. Фокус на збереженні найціннішого – здоров’я та життя людей, – наш беззаперечний пріоритет».

Уряд визнав дитячу лікарню в Тернополі опорною базою для лікування хворих на COVID-19. Крім того, вона стала базовим закладом з надання меддопомоги дітям з інфекційними захворюваннями в усій Тернопільській області. Наразі в стаціонарі одночасно можуть лікуватися 200 пацієнтів.

Тернопільська лікарня отримала від BASF монітори пацієнта     

«Влітку кількість хворих може зменшитися, але не зникнути. Тим паче, восени може стартувати нова хвиля, коли діти/студенти підуть до навчальних закладів, зросте ділова активність. Тому монітори потрібні будуть і цього літа, і наступного. Нам треба прийняти той факт, що ця хвороба прийшла до нас надовго», – зазначив головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович.

Благодійний проєкт реалізовувався у партнерстві з БФ «Твоя опора».