ТОВ “Фабрика агрохімікатів” ГК Ukravit отримала міжнародні сертифікати ІSO.

0

Український виробник засобів захисту рослин і мікродобрив ТОВ “Фабрика агрохімікатів”, що входить до ГК Ukravit успішно пройшов сертифікаційний аудит виробництва.

13 березня представники компанії BUREAU VERITAS вручили сертифікати ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007 керівництву підприємства ТОВ “Фабрика агрохімікатів”, що входить до ГК Ukravit.

«Впровадження таких стандартів – досить складний і відповідальний крок у становленні успішної системи менеджменту кожного підприємства, незалежно від сфери діяльності», – коментує представник компанії BUREAU VERITAS Ukraine Дмитро Фєфєлов. За його словами серед хімічних підприємств України зовсім небагато підприємств, виробництво яких відповідає вимогам міжнародних стандартів.

ISO 9001 – це один із найпопулярніших стандартів, розроблених Міжнародною організацією зі стандартизації. Це система управління якістю, сертифікація за якою гарантує, що підприємство може випускати продукцію на стабільному рівні якості та постійно його підвищувати.

OHSAS 18001 – міжнародний стандарт системи менеджменту гігієни і безпеки праці. Мета впровадження — підвищити безпеку виробництва, ефективно керуючи пов’язаними з ним ризиками для людини.

ISO 14001 – перший крок компанії, що вирішила йти шляхом турботи про навколишнє середовище. Впровадження цього стандарту на підприємстві означає, що виробник прагне мінімізувати власний негативний вплив на навколишнє середовище.

 

За матеріалами служби маркетингу Ukravit