Закон про “інвест-нянь” передбачає ряд стимулів для нових виробництв, – Ірина Новікова

0

19 липня під час робочого візиту в Дніпро заступниця Міністра економіки України Ірина Новікова відвідала інноваційний електропаветельний комплекс Інтерпайп Сталь, на якому використовуються технології, що відповідають  екологічним нормам європейського  зеленого курсу Green Deal.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

“Інтерпайп сталь – найбільша екологічна інвестиція в українську промисловість. Це мій перший візит на завод і його приклад надихає. Нещодавно парламент ухвалив закон про підтримку значних інвестиційних проектів. Ця президентська ініціатива передбачає ряд стимулів для нових виробництв, зокрема і в промисловому секторі,”- прокоментувала Ірина Новікова.

Під час візиту заступниця Міністра обговорила з керівництвом Інтерпайп проекти нових ліній випуску та заплановані інвестиції у них.

Інтерпайп – провідна компанія з виробництва сталевої заготовки, трубної продукції та залізничних коліс, а Інтерпайп Сталь – перше в Україні металургійне підприємство, побудоване з нуля за роки незалежності. Інвестиції у проект склали понад 1 млрд доларів та дозволили створити близько 500 нових робочих місць.