Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу

0

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади.

Про це йшлося на нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники уряду та банківського сектору, повідомляють в офіційному інтернет-представництві голови держави.

«Малий і середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати та не має великої фінансової «подушки». А саме бізнес – це робочі місця та податки», – зазначив президент.

Під час наради обговорили створення інструментів для кредитування нових підприємців та підтримки наявних завдяки кредитним канікулам і компенсації відсотків за кредитами так, щоб не збільшити кількість прострочених позик.

Володимир Зеленський зауважив, що нові інструменти мають показати підприємцям, що «білими» бути вигідно.

«Світ змінився. Працювати «в тіні» сьогодні невигідно. Треба стимулювати зайнятість, запобігаючи неконтрольованій інфляції», – сказала радниця керівника Офісу президента України з банківських питань Вікторія Страхова.

«Потрібно створити нові та переосмислити наявні програми підтримки, тобто розширити підтримку тих, хто вже працює у різних сферах. Зберегти бізнес зараз – це як дозволити країні дихати й жити в майбутньому», – наголосив голова держави.

Уже найближчими днями учасники програми повинні представити дієві програми для підтримки українського підприємництва.