Весняна форвардна програма від ДПЗКУ триває

0

 У рамках весняної форвардної програми Державна продовольчо-зернова корпорація планує додатково закупити 150 – 200 тис. тонн зернових.

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

ДПЗКУ активізує співпрацю з дрібними та середніми сільгоспвиробниками й на сьогодні пропонує найбільш вигідні умови для співпраці: мінімальна партія поставки становить 100 тонн, рішення про укладення договору приймається швидко й дистанційно, враховуючи карантинні обмеження.

Реалізація Весняної форвардної програми закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року проводиться у два етапи.

Протягом першого етапу програми товаровиробники мають подати заявки на учать у програмі. Після збору заявок та проведення оцінки фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ приймається рішення про укладання договору поставки зерна майбутнього врожаю, договору застави майбутнього врожаю або товарна аграрна розписка.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, на розрахунковий рахунок сільгоспвиробника відповідно до умов Договору буде здійснена попередня оплата за Товар (перший транш), яка складатиме 3 000 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна пшениці 2, 3 класів, ячменю 3 класу, кукурудзи 3 класу та 3 300 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна жита 1,2 класів. Річна відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних. Для постійних клієнтів, які мають мінімум 2-х річний позитивний досвід роботи з Корпорацією, діє програма лояльності, за якою можна отримати додаткову знижку 0,25%.

Другий етап  програми передбачає поставку зерна сільгоспвиробниками  на зернові склади (елеватори). Корпорація має розгалужену мережу у вигляді 49 власних філій у 20 регіонах України для здійснення сільськогосподарськими товаровиробниками поставки продукції. Також використовується велика кількість партнерських елеваторів, завдяки чому товаровиробники можуть швидко та ефективно виконувати зобов’язання за укладеними договорами.