В Україні з’явився новий преміальний бренд насіння

0

Corteva  Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (поєднує бізнеси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences), презентував мультибрендову стратегію розвитку насіннєвого бізнесу та анонсував вихід глобального бренду Brevant™ на український ринок. Brevant™ приєднається до Pioneer® у складі портфоліо компанії як преміальний насіннєвий бренд.

Brevant™ замінить Dow Seeds® і матиме посилене портфоліо задля обслуговування сільгоспвиробників. Новий мультибрендовий підхід дозволить Corteva  Agriscience™ значно розширити доступ до інноваційної генетики та насіннєвих технологій.

«Brevant™ та Pioneer® служитимуть основою для нашого насіннєвого бізнесу. Ці бренди відрізнятимуться у різних аспектах, включаючи портфоліо продуктів, команду відділу продажів та унікальні рішення для дистриб`юторів. Ми впевнені, що такий підхід в найближчі роки забезпечить стабільне зростання нашої присутності на українському насіннєвому ринку», – пояснив на зустрічі з журналістами Сергій Харін, Керівник бізнесу Corteva Agriscience™ в Україні.  

На початку 2018 року насіннєвий бренд Brevant™ було представлено фермерам Латинської Америки, Канади та окремих країн Європи. В Україні насіннєві продукти Brevant™ будуть доступні в низці культур, включаючи кукурудзу, соняшник, а також озимий ріпак.

DuPont Pioneer та Dow AgroSciences продовжуватимуть виконувати програму, продуктові та сервісні зобов`язання для  існуючих замовлень з насіння. У разі виникнення додаткових питань замовникам та дистріб`юторам потрібно звертатись до представників компанії в регіоні або менеджерів по роботі за клієнтами.

За матеріалами Corteva  Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont