В Україні створили Керівний комітет з питань удосконалення земельних відносин

0

15 січня відбулось установче засідання щодо створення Керівного комітету з питань удосконалення земельних відносин.

Про це повідомляє agroportal.ua.

«Діяльність Керівного комітету направлена на координацію проектів та розроблення пропозицій щодо удосконалення управління земельними відносинами у сільській та міській місцевості», — інформують у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Передбачається створення трьох робочих груп:

  1. Робоча група щодо створення та впровадження системи моніторингу земельних відносин.
  2. Робоча група щодо створення та впровадження Державного аграрного реєстру.
  3. Робоча група з розробки та впровадження національної інфраструктури геопросторових даних.

До складу Керівного комітету увійшли представники Мінекономіки, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства розвитку громад та територій України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, ДП «Національні інформаційні системи», Національного банку України та інші органи державної влади, які формують та/або реалізують державну політику у сфері, на яку спрямована діяльність комітету.

«Керівний комітет створений в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Представники від Світового банку та ЄС братимуть участь у його роботі як спостерігачі. Засідання Керівного комітету будуть проводитися один раз на три місяці», — зазначають у міністерстві.