В Україні оновлять програму стимулювання кредитування бізнесу

0

Програму стимулювання кредитування бізнесу оновлять найближчим часом.

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Ігор Петрашко, повідомляє прес-служба відомства.

“Найближчим часом програма стимулювання кредитування, програма “5-7-9%”, буде оновлена. Ми її доопрацьовуємо з урахуванням тих реалій, які зараз є”, – сказав Петрашко.

Він додав, що також розробляється більш широка програма підтримки. Міністерство сподівається на співпрацю з Національним банком та наслідуватиме кращі практики підтримки економіки, які запроваджуються нині в США та ЄС.

На даний момент Уряд розширив  можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%». Крім того, у списку вже запроваджених заходів – рішення щодо податкових канікул, відтермінування декларування до 1 липня 2020 року, тимчасове скасування штрафів, мораторій на здійснення заходів державного нагляду та податкові перевірки, відтермінування застосування РРО до 2021 року, заборона збільшення процентів за користування кредитом тощо.

Серед середньострокових планів – робота над програмою зміни до державних закупівель з урахуванням міжнародних зобов’язань з метою збільшення доступу до державних замовлень для українських підприємств, виробників та іноземних підприємств, які працюють на території України.